APIE MUS


    Taip pat kaip ir didingi, grakštūs ir ramybe bei atokvėpio dvelksmu persmelkti palmių medžiai, taip ir Flamera kuriamos natūralaus vaško žvakės yra žinomos dėl savo dydžio, unikalios išvaizdos ir kuriamos jaukumo emocijos pasirinktoje aplinkoje. Tai nepaprasti rankų dirbiniai, suteikiantys prabangos ir estetikos jausmą.

  Kiekviena išlieta žvakė yra kruopštaus darbo ir atidaus dėmesio detalėms rezultatas, tarytum mažas atradimas kūrėjui. Tokį patyrimą, išmintį ir dvasią perduodame kiekvienam susidomėjusiam ir naudojančiam šįgaminį. Dėmesingai atsirenkame ingredientus, sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas gamybos procesui, taip užtikrindami aukštą produkto kokybę 


VERTYBĖS

 

  Flameros asortimentas yra kuriamas nenaudojant jokių mechanizuotų procesų. Tai kruopštus ir atsakomybės reikalaujantis rankųdarbas, virstantis įspūdingais kūriniais. Šis prekinis ženklas tvirtai remiasi vertybiniu pagrindu, ypatingai daug laiko ir darbo skiriant geriausiam bei unikaliausiam rezultatui pasiekti. Kiekviena žvakė alsuoja išskirtinumu, atsidavimu ir meile, kuriąpatys įdedame kiekviename žingsnyje. Tai lemia rimtą požiūrį į klientą, kurio lūkesčiai ir pageidavimai yra motyvacija nuolat tobulėti, būti lankstiems ir ieškoti netikėčiausių sprendimų gamybos srityje. Organizacinė kultūra yra paremta pagarba vienas kitam, orumu ir atvirumu.

 

APLINKOS TAUSOJIMAS

 

  Mūsų planetos būklė, klientų ir visų žmonių gerbūvis bei aplinkos tausojimas yra pagrindiniai prioritetai vykdant veiklą. Vartojimui augant nežmoniškais tempais, Flamera džiaugiasi galėdama užtikrinti tiknatūralius gaminius, kurių sudėtyje yra 0% parabenų, 0% parafino, 100% ekologiškos medvilnės dagtys, 100% natūralus vaškas, perdirbtas popierius produktų pakavaimui, 0% eterinių aliejų ar spiritinių kvapiklių produktų sudėtyje. Gaminių pakuotės gali būti perdirbtos ateityje pakartotinai, tad atsakingai rūšiuojant prie aplinkos tausojimo prisidėti galime ne tik mes, bet ir mūsų klientai.

 

Kvadratinės baltos žvakės

Natūralus palmių vaškas iš ekologiškų ūkių

Rankų darbo, išlieta Lietuvoje

Parametrai:

9.5x15cm - degimo laikas 140h - svoris 1.15kg 

9.5x23cm - degimo laikas 210h - svoris 1.85 kg

9.5x31cm - degimo laikas 280h - svoris 2.45 kg

9.5x39cm - degimo laikas 350h - svoris 3.15 kg 

11.5x26cm - degimo laikas 290h - svoris 3.15kg

11.5x40cm - degimo laikas 430h - svoris 4.9 kg

11.5x54cm - degimo laikas 590h - svoris 6.6 kg

11.5x68cm - degimo laikas 800h - svoris 8.2 kg


Realus žvakių plotis, aukštis ir svoris gali skirtis - 3% tolerancija. 

13.00€
Dydis: